Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Agnieszka Lewandowska
dyrektor

Specjalistka od spraw niemożliwych do perfekcji opanowała wszelkie zagadnienia związane z organizacją oraz promocją imprez i wydarzeń kulturalnych. Nie obce jej są również techniki malowania buziaków, tworzenia czegoś z niczego i zagadnienia z dziedziny rękodzieła. Jest redaktorem naczelnym Orneckiego Informatora Lokalnego wydawanego przez Miejski Dom Kultury.

agnieszka.lewandowska@mdk.orneta.pl

 

Agnieszka Marcinkowska
Księgowa MDK w Ornecie

Nie straszne są jej budżety, rozliczenia finansowe i liczby w różnorodnych postaciach. Dba o grosiki każdej otrzymanej dotacji, rozlicza realizowane projekty oraz otrzymane granty.  W nagłych wypadkach wspiera zespół w działaniach merytorycznych w ramach organizowanych wydarzeń.

agnieszka.marcinkowska@mdk.orneta.pl

 

Radosław Ignaciuk
Dział promocji i organizacji wydarzeń

Urodzony konferansjer ze sporą dawką dobrego humoru, uwielbiany przez publiczność. Znakomicie radzi sobie z oswajaniem niezliczonej ilości pomysłów rodzących się w głowach młodych ludzi dlatego też wspiera działania Klubu Młodzieżowego Alternatywa, pracowni komputerowej, sekcji tańca z ogniem. W międzyczasie dba o fotorelacje z naszych wydarzeń oraz nasze profile na FB.

radek.ignaciuk@mdk.orneta.pl


Joana Wojciechowska

joanna.wojciechowska@mdk.orneta.pl

 

Ryszard Staruch
Dział animacji i edukacji kulturalnej

Muzyka to jego drugie imię a trąbka nie ma przed nim żadnych tajemnic. Od lat związany z Miejskim Domem Kultury, w którym z powodzeniem prowadzi indywidualną naukę gry na pianinie, akordeonie. Po zajęciach wspiera działalność Orneckiej Orkiestry Dętej. Inicjator Wojewódzkiego Przeglądu Ognisk Muzycznych.

 

Iwona Dombek-Rybczyńska
Dział animacji i edukacji kulturalnej

Artystka od urodzenia. Ukończyła studia na Wydziale Malarstwa Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. W Miejskim Domu Kultury prowadzi sekcję plastyczną. Można ją spotkać w Galerii Art-Nova w Ornecie, w której pełni funkcję kustosza.
Więcej o artystce: www.iwonadombekrybczynska.pl

 

Katarzyna Rykojć
Dział promocji i organizacji wydarzeń

Mistrzyni modelowania balonów, miłośniczka nowatorskich rozwiązań i inicjatyw, chętnie zasiada zarówno do programów graficznych jak i telefonu w razie potrzeby. Wspiera działania animacyjne placówki oraz inicjatywy Klubu Młodzieżowego Alternatywa. Odpowiada za realizację cyklicznych spotkań z teatrem dla najmłodszych oraz działalność sekcji teatralnej w MDK.

katarzyna.rykojc@mdk.orneta.pl

 

Wiktor Chojnacki

kapelmistrz

Od lat współpracuje z Miejskim Domem Kultury, w którym swoje pierwsze kroki stawiał jako członek Orkiestry Dętej. Przez wiele lat inicjował nowe działania w placówce, by w końcu stać się nadwornym kapelmistrzem, który  prowadzi zajęcia Orneckiej Orkiestry Dętej a także kształci jej nowych adeptów.

 

Jerzy Szcześniak
Dział administracyjno-techniczny
 

Weteran Miejskiego Domu Kultury w Ornecie, ciężko zliczyć ile lat jest związany z placówką. Umiłował sobie miksery, odsłuchy, mikroporty i wszelkie inne sprzęty związane z nagłośnieniem. W Miejskim Domu Kultury jest przede wszystkim akustykiem, ale też złotą rączką i głównym dostawcą materiałów niezbędnych do pracy merytorycznej.

jerzy.szczesniak@mdk.orneta.pl

 

Agnieszka Mieloch
Dział administracyjno-techniczny

Odpowiada za ład i porządek w Miejskim Domu Kultury. Jest klucznikiem wszelkich zakamarków, w których znaleźć można środki czystości, plastikowe i porcelanowe talerze czy obrusy. Ponadto chętnie włącza się w przygotowania dekoracji i scenografii, promocję wydarzeń. Wspaniale radzi sobie podczas zajęć animacyjnych jako nieocenione wsparcie prowadzących.


Tymek Ławrukajtis - sekcja wokalno-instrumentalna

Prowadzi sekcję wokalną w trzech grupach wiekowych. Ponadto  przygotowuje oprawy muzyczne organizowanych wydarzeń.
 

Szymon Zuehlke - indywidualna nauka gry na gitarze i saksofonie

Jego pasją jest jazz, zaś ukochanym instrumentem saksofon. Od kilku lat łączy działalność artystyczną z umiejętnościami pracy z młodzieżą prowadząc zajęcia nauki gry na instrumentach. W placówce rozwija nasze gitarowe talenty, angażuje się w koncerty i realizowane wydarzenia kulturalne.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny