Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Agnieszka Lewandowska
dyrektor

Specjalistka od spraw niemożliwych do perfekcji opanowała wszelkie zagadnienia związane z organizacją oraz promocją imprez i wydarzeń kulturalnych. Nie obce jej są również techniki malowania buziaków, tworzenia czegoś z niczego i zagadnienia z dziedziny rękodzieła. Jest redaktorem naczelnym Orneckiego Informatora Lokalnego wydawanego przez Miejski Dom Kultury.

agnieszka.lewandowska@mdk.orneta.pl

 

Agnieszka Marcinkowska
Księgowa MDK w Ornecie

Nie straszne są jej budżety, rozliczenia finansowe i liczby w różnorodnych postaciach. Dba o grosiki każdej otrzymanej dotacji, rozlicza realizowane projekty oraz otrzymane granty.  W nagłych wypadkach wspiera zespół w działaniach merytorycznych w ramach organizowanych wydarzeń.

agnieszka.marcinkowska@mdk.orneta.pl

 

Promocja i organizacja wydarzeń, animacja i edukacja kulturalna

Radosław Ignaciuk

Urodzony konferansjer ze sporą dawką dobrego humoru, uwielbiany przez publiczność. Znakomicie radzi sobie z oswajaniem niezliczonej ilości pomysłów rodzących się w głowach młodych ludzi dlatego też wspiera działania młodzieży.  W międzyczasie dba o fotorelacje z naszych wydarzeń oraz nasze profile na FB.

radek.ignaciuk@mdk.orneta.pl


Joana Wojciechowska

Animatorka, którą cechuje kreatywność i nowoczesne podejście do odbiorcy kultury. Opiekunka sekcji Matematyczne Ortografiki. Mistrzyni tańców liniowych.

joanna.wojciechowska@mdk.orneta.pl

 

Katarzyna Rykojć

Mistrzyni modelowania balonów, miłośniczka nowatorskich rozwiązań i inicjatyw, chętnie zasiada zarówno do programów graficznych jak i telefonu w razie potrzeby. Wspiera działania animacyjne placówki. Odpowiada za realizację cyklicznych spotkań z teatrem dla najmłodszych oraz działalność Klubu Malucha w MDK.

katarzyna.rykojc@mdk.orneta.pl

 

Ryszard Staruch

Muzyka to jego drugie imię a trąbka nie ma przed nim żadnych tajemnic. Od lat związany z Miejskim Domem Kultury, w którym z powodzeniem prowadzi indywidualną naukę gry na pianinie, akordeonie. Po zajęciach wspiera działalność Orneckiej Orkiestry Dętej.

Dział techniczno-administracyjny

Jerzy Szcześniak

Weteran Miejskiego Domu Kultury w Ornecie, ciężko zliczyć ile lat jest związany z placówką. Umiłował sobie miksery, odsłuchy, mikroporty i wszelkie inne sprzęty związane z nagłośnieniem. W Miejskim Domu Kultury jest przede wszystkim akustykiem, ale też złotą rączką i głównym dostawcą materiałów niezbędnych do pracy merytorycznej.

jerzy.szczesniak@mdk.orneta.pl

Agnieszka Mieloch

Odpowiada za ład i porządek w Miejskim Domu Kultury. Jest klucznikiem wszelkich zakamarków, w których znaleźć można środki czystości, plastikowe i porcelanowe talerze czy obrusy. Ponadto chętnie włącza się w przygotowania dekoracji i scenografii, promocję wydarzeń. Wspaniale radzi sobie podczas zajęć animacyjnych jako nieocenione wsparcie prowadzących.

 

Instruktorzy

 

Iwona Dombek-Rybczyńska

Artystka od urodzenia. Ukończyła studia na Wydziale Malarstwa Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. W Miejskim Domu Kultury prowadzi sekcję plastyczną dla dzieci i dorosłych.
Więcej o artystce: www.iwonadombekrybczynska.pl

Wiktor Chojnacki

Od lat współpracuje z Miejskim Domem Kultury, w którym swoje pierwsze kroki stawiał jako członek Orkiestry Dętej. Przez wiele lat inicjował nowe działania w placówce, by w końcu stać się  kapelmistrzem, który  prowadzi zajęcia Orneckiej Orkiestry Dętej a także kształci jej nowych adeptów.

Tymek Ławrukajtis - sekcja wokalno-instrumentalna

Prowadzi sekcję wokalną w trzech grupach wiekowych. Ponadto  przygotowuje oprawy muzyczne organizowanych wydarzeń, relizuje projekty o charakterze edukacyjnym, którego głównym elementem jest muzyka.

Szymon Zuehlke - indywidualna nauka gry na gitarze i saksofonie

Jego pasją jest jazz, zaś ukochanym instrumentem saksofon. Od kilku lat łączy działalność artystyczną z umiejętnościami pracy z młodzieżą prowadząc zajęcia nauki gry na instrumentach. W placówce rozwija nasze gitarowe talenty, angażuje się w koncerty i realizowane wydarzenia kulturalne.

Katarzyna Nowak

Od wielu lat instruktorka teatru ognia HOKAGE. Nie straszne dla niej ogniste podmuchy, ruch połączony ze światłem. Pasją zaraża młode pokolenie uświetniając przy tym wiele wydarzeń.

Emil Walinowicz

Instruktor najmłodszej sekcji perkusyjnej Miejskiego Domu Kultury w Ornecie, gdzie najważniejsze jest tempo i dynamika.

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny