Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Twórcze zajęcia w Miejskim Domu Kultury 2018/2019

Utworzono dnia 27.08.2018

Miejski Dom Kultury w Ornecie zaprasza na zajęcia!

Wakacje trwają, ale my planujemy już nowy sezon w pracowniach artystycznych MDK. Jak co roku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nasze zajęcia. Startujemy na początku września. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą programową - z pewnością każdy znajdzie w niej dla siebie coś interesującego.

Gorąco polecamy zajęcia nauki gry na instrumentach – pianino, akordeon, gitara, saksofon – oraz wstąpienie w szeregi Orneckiej Orkiestry Dętej.

Pracownia rękodzieła artystycznego dla dzieci i młodzieży chętnie odkryje tajniki filcowania, dziergania i wykonywania wspaniałej biżuterii z koralików.

Babski Klub to spotkania kobiet, które wspólnie dziergają, szydełkują, haftują i wzajemnie się inspirują.

Teatr Światła i Ognia „HOKAGE” zaprasza osoby, które chciałyby połączyć taniec, żonglerkę, ruch sceniczny oraz  poznać technikę tańca z rekwizytami ogniowymi.

Zespół wokalny „Dragons”, to propozycja zarówno dla osób, które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę ze śpiewem jak i tych, które chciałyby zgłębić tajniki poprawnej emisji głosu.

Młodzi pasjonaci teatru podczas zajęć w Studiu Teatralnym poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnie, zostaną wprowadzenie w magiczny świat teatru.

Sekcja plastyczna, to możliwość spotkania z  różnorodnymi technikami plastycznymi, malarskimi, rysunkowymi, rzeźbiarskimi i  graficznymi. Uczestnicy zajęć uczą się obserwacji natury, zasad kompozycji, perspektywy, doboru barw - nabywają umiejętności przedstawiania świata, marzeń oraz nastrojów. Sekcja skierowana jest do dzieci i młodzieży oraz do osób dorosłych skupionych w grupie artystycznej PRIMA.

Gry planszowe pozwalają zamienić czas spędzony przed komputerem i telewizorem na pomysłowe zabawy, w których można wykazać się wiedzą, umiejętnościami i sprytem, rozwija wiedzę w różnych dziedzinach, kształtuje wyobraźnię oraz logiczne myślenie, są promocją zdrowego stylu życia. Klub Gier Planszowych zaprasza wszystkich graczy w każdy piątek, o godz. 16.00.

Kreatywny Maluch to oferta o charakterze edukacyjnym dla dziecka i jego opiekuna. Zakłada spotkania w formie warsztatów o charakterze integracyjnym, rozwojowym i wspólnej pracy przy działaniach sensorycznych.

Karty zgłoszenia, regulamin oraz ramowy plan zajęć dostępne są w biurze placówki

Karta zgłoszenia

Regulamin

Plan zajęć

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny