Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Twórcze zajęcia w MDK

Utworzono dnia 14.08.2019

Ruszają zapisy do sekcji działających w MDK. Czekają na Was atrakcyjne zajęcia i zawsze pełni energii instruktorzy. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą.

Każdy może znaleźć coś dla siebie. W naszej ofercie znalazły się zajęcia nauki gry na instrumentach: pianino, akordeon, gitara, saksofon. Do swoich szeregów zaprasza także Ornecka Ornecka Orkiestra Dęta. Od ubiegłego roku miłośników rytmicznego uderzenia zapraszamy do sekcji perkusyjnej.

Pracownia rękodzieła artystycznego dla dzieci oraz Babski Klub dla dorosłych  odkryje tajniki filcowania, dziergania, techniki decupage, wykonywania biżuterii z koralików i nie tylko.

Dzieci i młodzież pragnącą rozwijać swoje talenty wokalne mogą zainteresować zajęcia wokalne oraz zajęcia  zespołu dziecięco - młodzieżowego Dragons.

Teatr Światła i Ognia Hokage – to połączenie teatru z tancerzami ognia, którzy łączą płynność ruchów z wyrazistą symboliką ognia.

Młodzi pasjonaci teatru mogą uczestniczyć w Studio Teatralnym, gdzie podczas zajęć poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnię wprowadzane zostaną w świat teatru.

Dla tych którzy chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne, poprzez zgłębianie różnych technik jak: malarstwo, rysunek, batik, itp.  zapraszamy do sekcji plastycznej.

Od września również rozpoczyna działalność pracownia komputerowa ART-MEDIA oraz  Klub Gier Planszowych.

Młodzież zapraszamy do uczestnictwa w Klubie Animacyjnym, w którym zapewniamy rozwijanie zainteresowań i dobrą zabawę połączoną z nauką zabaw animacyjnych. Matematyczne Ortografiki to propozycja dla tych dzieci, które lubią się bawić i jednocześnie uczyć. Podczas zajęć dzieci będą mogły ćwiczyć swoją spostrzegawczość ortograficzną, poznać i utrwalić zasady ułatwiające zapamiętywanie. Będzie łamigłówki i rebusy, pomagające w opanowaniu zasad matematycznych. Najmłodszych milusińskich zapraszamy z opiekunami na czwartkowe spotkania w Klubie Malucha.

Karty zgłoszenia, regulamin oraz ramowy plan zajęć dostępne są w biurze placówki a także na naszej stronie internetowej mdk.orneta.pl

karta zgłoszenia

regulamin

cennik

Zarządzenie Nr 3/2019 z dnia 01.08.2019 Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Ornecie

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny