Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rusza nabór do sekcji MDK

Utworzono dnia 22.08.2017

 

Każdy może znaleźć coś dla siebie. W naszej ofercie znalazły się zajęcia nauki gry na instrumentach: pianino, akordeon, gitara, saksofon. Do swoich szeregów zaprasza także Ornecka Orkiestra Dęta.

Pracownia rękodzieła artystycznego dla dzieci, młodzieży odkryje tajniki filcowania, dziergania, techniki decupage, wykonywania biżuterii z koralików i nie tylko. W tym roku uczestnicy będą pracować w 8 osobowych grupach. W tym roku rozpocznie również działalność BABSKI KLUB, który skupi w swoich szeregach twórcze i energiczne kobietki.

Dzieci i młodzież pragnącą rozwijać swoje talenty wokalne mogą zainteresować zajęcia wokalne oraz zajęcia  zespołu dziecięco - młodzieżowego Dragons, które od tego roku będą odbywać się w soboty.

Teatr Światła i Ognia Hokage – to połączenie teatru z tancerzami ognia, którzy łączą płynność ruchów z wyrazistą symboliką ognia. Zapraszamy na zajęcia fireshow/sztuka poi podczas, których stopniowo i bez stresu można oswoić się z ogniem oraz poznać wszystkie podstawowe techniki kręcenia poikami.

Młodzi pasjonaci teatru mogą uczestniczyć w zajęciach teatralnych, gdzie podczas zajęć poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnię wprowadzane zostaną w świat teatru.

Dla tych którzy chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne, poprzez zgłębianie różnych technik jak: malarstwo, rysunek, batik, itp.  zapraszamy do sekcji plastycznej.

Od września zapraszamy również do pracowni komputerowej ART-MEDIA oraz  Klubu Gier Planszowych. Od tego roku zaczynamy również działania z małymi dziećmi od 4 do 7 lat KREATYWNY MALUCH, gdzie odbywać się będą zajęcia ruchowe, umuzykalniające i twórcze.

Młodzież zapraszamy do uczestnictwa w Klubie Młodzieżowym, w którym zapewniamy rozwijanie zainteresowań i dobrą zabawę połączoną z nauką zabaw animacyjnych.

Wnioski, cennik i regulamin dostępne są poniżej oraz  w biurze placówki. Zarządzenie nr 17 Dyrektora MDK 

Wniosek

Cennik zajęć

Regulamin zajęć

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny